• WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
          Wejdź

Dnia 10 stycznia 2016 r. w Samorządowej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Wikielcu odbył się Gminny 24 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pod patronatem wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego, Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wikielcu i GOK w Lasecznie. Cała akcja była prowadzona przez Sztab WOŚP pod kierunkiem pani Marzeny Bendelewskiej. Mieliśmy wspaniałych wolontariuszy ze wszystkich szkół gminy Iława, którymi opiekowali się ich nauczyciele. Akcja była wzbogacona występami muzycznymi uczniów i absolwentów SSP im. Jana Pawła II w Wikielcu pod kierunkiem p. Katarzyny Echt, zespołu wokalno muzycznego "Morawa" i zaproszonych gości. Odbyły się  nieziemskie licytacje, serwowano pyszne ciasto i mocną kawę. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Szczególne podziękowania dla pani dyrektor Bożeny Lewandowskiej za koordynowanie całością akcji i  dyrektor GOK w Lasecznie pani Grażynie Piękos wraz z pracownikami za prowadzenie i oprawę muzyczną. Dziękujemy całemu Sztabowi w składzie: p. Marzena Bendelewska - szef, p. Grażyna Szczepańska, p. Bogumiła Kłodowska, p. Bożena Samolińska. Dziękujemy nauczycielom, którzy kwestowali wraz z 55 wolontariuszami z naszej szkoły paniom: G. Szczepańskiej, A. Jankowskiej, M. Bendelewskiej, D. Szulc, M. Kuszmiruk, B. Samolińskiej, H. Olszewskiej. Serdecznie dziękujemy OSP Wikielec, Ratownikom, Rodzicom za ofiarną pomoc. Dziękujemy i tym, którzy nie byli wymienieni, za ich pracę na rzecz WOŚP.

Zebrano kwotę 21914,56 - BRAWO!!!

Jesteśmy wdzięczni za przekazanie na aukcję  24 GMINNEGO FINAŁU WOŚP  WIKIELEC 2016r. - Mierzymy Wysoko! super gadżetów, obrazów, rzeźby i usług, oj,   działo się !!! Wielkie dzięki dla Wszystkich za wszystko!!!
          Możemy się pochwalić :
          - smacznymi TORTAMI z renomowanej cukierni Pani Ireny Szczepańskiej - dar od pani Sylwii Janowskiej (13 sztuk do licytacji);
          - świetną kurtką na motor - Klub MOTONICI z panem Dariuszem Ziółkowskim- Iława;
          - oryginalnymi rzeźbami autorstwa Bartosza Kopyczeńskiego ( uczeń p. Marka Kałuży);
          - biżuterią, ubrankami dla dzieci i innymi rzeczami- państwo J. J. Magdalena, Marta Rosińscy- Karaś;
          - wejściówkami na basen w Iławie 3 całodniowe pobyty dla 5 osób;
          - miodem pszczelim- p. Grażyna Bulik ,Laseczno;
          - usługi fryzjerskie- pana Dawida Wilka, STUDIO FRYZUR- UL. BANDURSKIEGO, IŁAWA
          - artykuły malarskie,(farby i inne)- pan Krzysztof Pełka- CMB- ul .Jana Pawła II, Iława,Cerklink;
          - usługi fryzjerskie, pani Marzeny Różańskiej, Iława, ul. Skłodowskiej-Curie;
          - piękne rękodzieło - anioły; forma przestrzenna;
          - usługi komputerowe, np. czyszczenie FIRMA OL- NET IŁAWA dawny budynek  LOK-u, Wyszyńskiego, pan OLGIERD WIEMANN;
          -RĘKODZIEŁO- SWETEREK ROBIONY NA DRUTACH-PANI GRAŻYNA SZCZEPAŃSKA, IŁAWA;
          - koń na biegunach (kolekcjonerski);
          - artykuły do pielęgnacji włosów- PANI JOANNA WAŚNIEWSKA, IŁAWA;
          - plakaty Gwiezdne Wojny- Radio Iława;

Za wszystko z góry dziękujemy!!!  Już dziś zapraszamy na kolejny FINAŁ WOŚP w 2017 roku.