W niedzielę 13 I o godz. 1500 w naszej szkole odbył się XXI Finał WOŚP, którego celem było ratowanie życia dzieci
          i zapewnienie godnej opieki medycznej seniorom.

Szefem Sztabu WOŚP była p. Grażyna Szczepańska, która podaje, że w dniu 13 stycznia

W ramach Wielkiego Finału odbyły się:
           Występy artystyczne:
                   - Młodzieżowej Orkiestra Dętej z ZS im. Bohaterów
                     Września 1939 roku z Iławy

- Zespołów działających przy GOK w Lasecznie
                   - Dzieci z SSP w Wikielcu
                   - Zespółu tanecznego z SSP w Wikielcu
                   - Młodzieży z SG w Ząbrowie
                   - Pokaz tańca UKS GRACJA z Iławy
                   - Gości XXI Finału WOŚP z Susza

Impreza zgromadziła rzesze gości oraz dzieci, kwestujących wolontariuszy, pomagających strażaków i rodziców. Odbyły się również: licytacje przedmiotów, degustacja ciast, dzielenie okolicznościowego tortu przez wójta Gminy Iława p. Krzysztofa Harmacińskiego, kiermasze i wiele innych atrakcji.

Impreza zgromadziła rzesze gości oraz dzieci, kwestujących wolontariuszy, pomagających strażaków i rodziców. W całość organizacji włączył się Gminny Ośrodek Kultury z Laseczna pod kierunkiem p. Grażyny Piękos oraz nauczyciele i rodzice uczniów z SSP w Wikielcu.

Wszystkim serdecznie dziękujemy za dar serca i ofiarną pracę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Szczegółowy raport zostanie opublikowany niebawem.