• Rok szkolny 2018/2019

• Kochani Rodzice

W szkole zostały opracowane procedury bezpieczeństwa obowiązujące w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wikielcu. Prosimy o zapoznanie się z tak ważnymi procedurami dotyczącymi bezpieczeństwa Państwa dzieci. Proszę wejść w obraz poniżej.

SPRAWOZDANIE FINANSOWE

Szanowni Rodzice

W związku z zkończeniem strajku nauczycieli informujemy, iż w poniedziałek rozpoczną się zajęcia lekcyjne dla wszystkich klas.

--------------------------------------- ----

SZANOWNI RODZICE

Po przerwie świątecznej w szkole dalej będzie kontynuowany strajk nauczycieli. Bardzo proszę o zapewnienie dzieciom opieki na czas strajku. Serdecznie dziękuję za wyrozumiałość i proszę śledzić informacje w mediach i na szkolnej stronie internetowej.

SZANOWNI RODZICE

Pomimo trwającego w naszej szkole strajku odbędzie się Egzamin Ósmoklasisty. Zapraszamy uczniów 8 klasy w poniedziałek, wtorek i środę na godzinę 800. Dowóz dzieci odbędzie się tak, jak zawsze od godziny 700. Po egzaminie zapewniamy również uczniom dowóz do domu.

--------------------------------------

SZANOWNI RODZICE

Zbliża się termin 8 kwietnia, czyli zapowiadany czas strajku.

W naszej placówce w referendum za strajkiem opowiedzaiało się około 98% pracowników. W razie ogłoszenia akcji strajkowej w mediach, proszę zapewnić opiekę dzieciom na czas strajku. Biorąc pod uwagę realne możliwości kadrowe, nie jesteśmy w stanie takiej opieki zapewnić. Bardzo proszę o zrozumienie i pełną akceptację  naszych działań w tak trudnym dla  wszystkich okresie zapowiadanego strajku. W razie pytań i wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny  89 640-10-64 lub osobisty. Proszę śledzić informacje podawane w mediach i na stronie internetowej szkoły.

Kochani Rodzice!

W ramach promocji zdrowia, dbając o zdrowie Państwa dzieci prosimy o zapoznanie się z dokumentem pt. Moje_dziecko_idzie_do_szkoly.pdf

---------------------------------------------------

Patriotyczne  Ślubowanie I klasy, 16.10.2018r.
          Wychowawca klasy, mgr Marzena Bendelewska
          Wyjątkową artystyczną oprawę miała tegoroczna uroczystość złożenia ślubowania przez uczniów klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Wikielcu. Przyjęła je dyrektor szkoły, pani Bożena Lewandowska. Patriotyczna oprawa wydarzenia miała związek z obchodzoną w tym roku 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, a ponadto z obchodzoną w październiku 40. rocznicą wyboru Polaka na Stolicę Piotrową.
          Dzieci przygotowała ich wychowawczyni Marzena Bendelewska. Wśród artystycznych akcentów był m.in. polonez odtańczony przez wstępujących do szkolnej braci małych uczniów oraz "Barka"- ulubiona pieśń Papieża Polaka, będącego patronem podstawówki w Wikielcu.
          Włodarza Gminy, pana Krzysztofa Harmacińskiego uczniowie przywitali swojskim chlebem.
          Uroczystość złożenia przez tutejszych pierwszoklasistów ślubowania, która odbyła się 16 października, zgromadziła wielu gości. Licznie przybyli rodzice oraz przedstawiciele lokalnych władz samorządowych. Wszyscy byli pod wrażeniem przygotowanego przez dzieci i ich nauczycielkę programu. Pierwszaki odebrały wiele życzeń samych sukcesów w szkole.
          Podziękowania dla Rodziców za piękne dekoracje oraz dla pani Grażyny Szczepańskiej za współtworzenie poloneza.
          Zdjęcia: Urząd Gminy w Iławie

---------------------------------------------

Zestaw podręczników do religii

Poniżej znajduje się zestaw podręczników do religii. Klasa VIII zakupuje nowy podręcznik. Pozostałe klasy mogą odkupić od starszych roczników.
          Zestaw_podrecznikow_do_religii..pdf

ROK SZKOLNY 2018/2019