• Sport w szkole

• 11 lutego w naszej szkole odbył się Halowy Turniej Piłkarski Drużyn 5-cio Osobowych o Puchar Wójta Gminy Iława Krzysztofa Harmacińskiego. Turniej był rozgrywany w dwóch kategoriach: Szkoły Podstawowe i Gimnazja Gminy Iława. Ze Szkół Podstawowych wystąpiły drużyny z: SSP Rudzienice, SSP Ząbrowo, SSP Gromoty, SP Frednowy, SSP Wikielec I i SSP Wikielec II. W kategorii Gimnazja rywalizowały drużyny z SG Ząbrowo i SG Franciszkowo.

Rywalizacja była bardzo zacięta. W kategorii Gimnazja I miejsce zdobyło SG Franciszkowo, II miejsce SG Ząbrowo. W kategorii Szkół Podstawowych I miejsce zdobyło SSP Ząbrowo, II miejsce SSP Wikielec I, III miejsce SP Frednowy, IV miejsce SSP Gromoty.

Wszystkie drużyny za zajęte miejsca otrzymały puchary, piłki i dyplomy. Organizatorem turnieju byli: Wójt Gminy Iława, SSP im. Jana Pawła II w Wikielcu i Gminne Zrzeszenie LZS w Iławie. Dziękujemy za prowadzenie zawodów panu Zdzisławowi Patoła oraz za pomoc w organizacji pani dyrektor Bożenie Lewandowskiej oraz pani Małgorzacie Pawłowskiej i panu Bogdanowi Pawłowskiemu, któremu gratulujemy sukcesu podopiecznych. Naszej drużynie życzymy dalszych sukcesów i gratulujemy zajęcia II miejsca.

Wejdź

___________________________________________

V Turniej o Puchar premiera D. Tuska

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w V Turnieju o Puchar Premiera Donalda Tuska. Startowali grupy dziewczęce i chłopięce. Chłopcy kl. V zajęli II miejsce w gminie i niestety nie przeszli eliminacji. Jednak to duże osiągnięcie. Dziewczęta klasy VI zajęły I  miejsce w eliminacjach i przeszły do dalszych rozgrywek. Oto oficjalne wyniki eliminacji:

SSP Rudzienice

Gratulujemy trenerowi p. Bogdanowi Pawłoskiemu i wszystkim zawodnikom, a szczególnie dziewczętom awansu do następnej rundy.

Wejdź w zdjęcie powyżej.

_______________________________________

Halowy Turniej Piłki Nożnej

25 lutego 2014 r.w naszej szkole  odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej  o Puchar Wójta Gminy Iława.  Turniej otworzyła pani dyrektor  B. Lewandowska. W rozgrywkach udział wzięło 6 drużyny ze szkół podstawowych oraz 2 z gimnazjów. Nasi piłkarze, pod kierunkiem p. B. Pawłowskiego, po zaciętej walce, roztrzygniętej w rzutach karnych, zajęli II miejsce. I miejsce zajęli uczniowie z SSP Rudzienice, a III SSP Ząbrowo. Wśród gimnazjalistów: I miejsce SG Franciszkowo, a II SG Ząbrowo. Puchary i dyplomy wręczył pan wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński. Gratulujemy sukcesu naszym piłkarzom  i p. Bogdanowi. Nad sprawnym przebiegiem turnieju czuwali: Bogdan Pawłowski i Małgorzata Pawłowska, którym dziękujemy za organizację.

Zapraszamy do galerii zdjęć. Wejdź w zdjęcie powyżej.

3.01.2013 r w naszej szkole odbyły się Mistrzostwa Rejonu w mini piłce siatkowej dziewcząt. Spotkały się w nim Mistrzynie
          Po
          wiatów, a wśród nich nasze zawodniczki, które zdobyły Mistrzostwo Powiatu iławskiego. Po zaciętej rywalizacji nasze zawodniczki zajęły II miejsce i awansowały do Mistrzostw Regionalnych. Drużynę prowadzi do sukcesów p. Bogdan Pawłowski, któremu gratulujemy osiągnięć.

Wejdź w zdjęcie.
          -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
          Międzyklasowy Turniej Piłki Nożnej
          Chłopcy z klasy IV zorganizowali  we IX 2011 roku Międzyklasowy Turniej  Piłki Nożnej. Gra była zacięta i bardzo emocjonująca. Cały turniej wygrali zasłużenie, choć nieoczekiwanie uczniowie klasy IV. Gratulujemy im sukcesu i organizacji turnieju. Królem Strzelców turnieju został Seweryn Majder z klasy IV, który był autorem 5 goli. Gratulujemy Mu wspaniałego wyniku i zwycięstwa.

Aby obejrzeć zdjęcia i filmy wejdź w linki poniżej.

ZDJĘCIA

FILM

FILM

FILM

FILM

Dnia 24 lutego 2011r. w Ostródzie odbyły się Mistrzostwa Rejonu w MSZS klas IV w piłce siatkowej .
          W turnieju tym chłopcy z klasy IV  zajęli III miejsce. Gratulujemy sukcesu.